KONTAKT MARKETING - Mailing reklamowy {{ currentPage ? currentPage.title : "" }}

Mailing reklamowy - kampania mailingowa

Firma Piotra Omelańczuka oferuje usługi z zakresu kampanii mailingowej, zwanej także cold mailing.

Mailing reklamowy polega na wysyłaniu dużej liczby ofert lub treści do dużej liczby odbiorców w krótkim czasie. Jest to skuteczna forma marketingu internetowego, szczególnie w przypadku poszukiwania współpracy między firmami.

Firma Piotra Omelańczuka posiada systemy umożliwiające wysyłkę nawet 5000 lub więcej maili dziennie, czego zwykły konsument nie byłby w stanie osiągnąć bez odpowiednich narzędzi. Wysyłane są emaile do baz B2C i B2B. W przypadku braku własnych baz klienta, firma może wykorzystać własne lub sporządzić indywidualne na potrzeby klienta.

Kampania mailingowa ma na celu sprawdzenie zainteresowania usługą lub produktem w sposób ekonomiczny. Firma oferuje gotową treść do wysyłki, co pozwala zaoszczędzić czas na organizację i przygotowanie.

Firma posiada cały system hostingowy do poczt oraz oprogramowanie do wysyłki. Posiada również kontakty mailingowe do firm w całej Polsce i przestrzega zasad RODO oraz polskiego prawa dotyczącego komunikacji drogą elektroniczną.

Gwarantują skuteczność odpowiedzi od 0,1% wszystkich wysłanych e-maili. Oferują kampanię mailingową do pozyskania nowych klientów, tworząc profil firmy i wysyłając wizytówkę do firm na podstawie lokalizacji i PKD. Wysyłka odbywa się w formie cold mailingu, czyli pytania o zgodę na przesłanie oferty handlowej nowym odbiorcom, którzy wcześniej nie mieli styczności z firmą.

Firma zapewnia kompleksową obsługę techniczną kampanii mailingowej, w tym czyszczenie baz mailingowych, czyszczenie poczty e-mail, konfigurację poczty i tworzenie treści.

Koszty najtańszych kampanii mailingowych:

Koszt wysyłki 1000 maili to 45 zł netto, a konieczne prace przygotowawcze przy mailingu to 329,55 zł netto.

Firma oferuje również program partnerski, w ramach którego można pozyskać darmowe maile w ramach własnej kampanii. Istnieje także gwarancja realnych odpowiedzi klientów na mailing oraz gwarancja minimalnej ilości zgód na przesłanie oferty handlowej.

Mailing reklamowy realizowany jest w ramach cold mailingu, czyli przekazu marketingowego za pomocą poczty elektronicznej, mającego na celu przedstawienie produktów lub usług klientom.

Proces stworzenia kampanii mailingowej w cold mailingu obejmuje przygotowanie bazy adresów mailingowych, czyli zbieranie lub pozyskiwanie adresów e-mail potencjalnych odbiorców. Następnie przygotowuje się treść wiadomości, która może być w formie oferty handlowej, informacyjnej lub promocyjnej. Po przygotowaniu treści, następuje wysyłka masowych e-maili do odbiorców z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania do mailingu.

W przypadku cold mailingu istotne jest, aby zapewnić zgodność z przepisami dotyczącymi prywatności i ochrony danych, takimi jak RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych). Wysyłając wiadomości do potencjalnych klientów, należy pamiętać o zasadzie dobrowolności zgody na przetwarzanie danych oraz umożliwieniu odbiorcom wycofania zgody w dowolnym momencie.

Celem kampanii mailingowej w cold mailingu jest dotarcie do potencjalnych klientów, zainteresowanie nimi ofertą oraz wygenerowanie odpowiedzi, takich jak kliknięcie w link, odpowiedź na wiadomość czy skontaktowanie się z firmą.

{{{ content }}}